۳ مدل از بهترین کاشی کاری در اصفهان به همراه &معماران اصفهانی؟

بهترین کاشی کار در اصفهان
3 پروژه بهترین کاشی کار در اصفهان که شما باید به آن $توجه کنید؟
10 جولای 2022
کاشی کار استخر در اصفهان
5 اقدام &مهم کاشی کار استخر در اصفهان زمان چیست؟
14 آگوست 2022
Show all

۳ مدل از بهترین کاشی کاری در اصفهان به همراه &معماران اصفهانی؟

بهترین کاشی کاری در اصفهان

بهترین کاشی کاری در اصفهان sakhtemanpro

عنوان بهترین کاشی کاری در اصفهان
نویسنده Mister.barati
تعداد کلمات 1140 کلمه

 

فهرست مطالب:

«سرگرم‌کننده» اما بهترین کاشی کاری در اصفهان در برنو ایجاد می‌کند.

بهترین کاشی کار در اصفهان و ۱۲ نفر از کاشی کاری در اصفهان؟

کاشی کاری استخر در اصفهان و طراحی داخلی در اصفهان

نصب سقف استالاکتیت و کاشی و سرامیک کاری در اصفهان در کلینیک پوست

فهرست تصاویر:

شکل 1 بهترین کاشی کاری و سرامیک در اصفهان

شکل 2 کاشی کاری استخر در اصفهان

 

«سرگرم‌کننده» اما بهترین کاشی کاری در اصفهان در برنو ایجاد می‌کند.

علی موریس | 4 ژوئیه 2022 نظر بدهید. طاق‌ها و سطوح موج‌دار این بستنی‌فروشی کوچک را که توسط استودیوی چک Holky Rády Architekturu در شهر برنو طراحی شده است، پر کرده است. این فروشگاه که Ještě Jednu نام دارد تنها 29.5 متر مربع مساحت دارد اما می تواند آشپزخانه، بستنی بار، فریزر و گوشه قهوه را در خود جای دهد. برترین کاشی کاری در اصفهان فولادی موج دار در نمای بستنی فروشی Ještě Jednu فضای داخلی بستنی فروشی Ještě Jednu در برنو شکلی قوسی دارد تمرین محلی Holky Rády Architekturu («دختر عاشق معماری» در چک) گفت که می‌خواهد.

از دهانه‌ها و سقف‌های طاق‌دار ساختمان به عنوان نقطه شروع برای تبدیل فضای داخلی به محیطی «مفرح» استفاده کند. این موضوع در سراسر فروشگاه، به شکل وسایل روشنایی جارو و سینک های استیل ضد زنگ که کارکنان و مشتریان می توانند دست های خود را بشویند، مورد استفاده قرار گرفته است. یخچال و وان بستنی در کنار سینک استیل ضد زنگ در فروشگاه Holky Rády Architekturu در برنو پیشخوان سرویس آن با پانل های بتنی سفید فلوت دار جلو می رود. آشپزخانه تدارکاتی با یک پارتیشن شیشه ای از میله بستنی اصلی جدا می شود که لوسترهای فروشگاه را منعکس می کند و فضا را بزرگتر نشان می دهد.

بهترین کاشی کار در اصفهان و ۱۲ نفر از کاشی کاری در اصفهان؟

باربورا کودلووا و کریستینا سیرووا، بنیانگذاران ، بهترین کاشی کاری در اصفهان می‌گویند: «مرد پشت شیشه تبدیل به کیمیاگری می‌شود که غذاهای لذیذ منجمد درست می‌کند». ساختمان پرو روی پیشخوان بستنی فروشی Ještě Jednu. یک پارتیشن شیشه ای بازتابنده آشپزخانه را از میله بستنی جدا می کند. یک رنگ خاموش و غیراشباع آرامش بخش انتخاب شد تا محصول بستنی را متمایز کند، در حالی که سطح سرد فولاد ضد زنگ محیط اطراف آن را منعکس می کند. این استودیو همچنین ارجاعات طراحی ظریف به محلی و ایتالیایی – زادگاه بستنی – را در خود جای داده است.

بهترین کاشی کاری در اصفهان

بهترین کاشی کاری در اصفهان sakhtemanpro

شکل 1 بهترین کاشی کاری در اصفهان

کاشی کاری استخر در اصفهان و طراحی داخلی در اصفهان

خواندن. بستنی‌فروشی Little Sky ملبورن قصد دارد «تئاتر بستنی» را به تصویر بکشد. اینها بهترین کاشی کاری در اصفهان شامل پیشخوان های خدماتی با پانل های بتنی سفید فلوت دار در جلو هستند که یادآور ستون های کلاسیک و کلیسایی متعلق به قرن سیزدهم در نزدیکی برنو است. به همین ترتیب، سینک‌های فولادی ضد زنگ فروشگاه به فواره‌هایی که معمولاً در خیابان‌های شهرهای ایتالیا یافت می‌شوند ادای احترام می‌کنند. نمای Holky Rády Architekturu از پیشخوان روبروی بستنی‌فروشی در برنو.

سینک های کاشی کاری در اصفهان شستن دست ها فراهم می کند

دیگر بستنی‌فروشی‌ها در Dezeen عبارتند از Melbourne’s Little Sky، که هدف آن به تصویر کشیدن «تئاتر بستنی» است، و یک فروشگاه مناسب اینستاگرام در مرکز لندن، که دارای سقف‌های ابر مانند و تابلوهای نئونی است. عکاسی توسط باربارا کودلوا انجام شده است. استودیو Leckie از تشکیل استالاکتیت در AER Skinlab ونکوور تقلید می کند. ناتاشا لوی | 4 ژوئیه 2022 نظر بدهید. این کلینیک مراقبت از پوست با پوشش سنگ مرمر در ونکوور، کانادا که توسط شرکت محلی Leckie Studio طراحی شده است، ارجاعات بصری به معدن و غار ارائه می دهد.

AER Skinlab که در طبقه همکف ساختمان آبشار ونکوور قرار دارد، طیف وسیعی از تزریق‌های زیبایی و درمان‌های لیزر را ارائه می‌دهد. پذیرش کلینیک پوست ونکوور دارای دیوارهای مرمر و نصب سقفی شبیه استالاکتیت است. دیوارهای کلینیک Vancouver AER Skinlab با سنگ مرمر خاکستری پوشانده شده است. استودیو Leckie می‌خواست فضای داخلی آرام و ساده‌ای را برای کلینیک ایجاد کند که به نظر می‌رسد “از بهترین کاشی کار در اصفهان بیرون آمده است”. نقطه مرجع اصلی استودیو برای این زیبایی شناسی مجموعه ای از عکس های هنرمند کانادایی ادوارد برتینسکی است که توپوگرافی چشمگیر معادن معادن در سراسر جهان را به تصویر می کشد.

طراحی داخلی در اصفهان به همراه بهترین گچ بری اصفهان!

برای ادای احترام، میز کلینیک و تقریباً تمام دیوارهای آن با بهترین کاشی کاری در اصفهان سنگ مرمر خاکستری عظیم پوشیده شده است که از جزیره ونکوور در همان نزدیکی است. برای تقلید از بافت سطحی نامنظم سنگ، به هر تخته سنگ یک روکش مخطط ظریف داده شده است. راهرو مرمر کلینیک مراقبت از پوست ونکوور توسط استودیو Leckie. سنگ مرمر برای تقلید از بافت سطحی ناهموار سنگ راه راه است

نوارهای مشابهی در نمای شیشه ای sakhtemanpro وجود دارد که برای محافظت از حریم خصوصی بیمار، فضای داخلی را برای عابران پیاده نامرئی می کند. قسمت پذیرش کلینیک با نصب سقفی چشمگیر که توسط Leckie Studio با همکاری هنر محلی و تمرین طراحی Tangible Interaction ایجاد شده است. این شامل نوارهایی از Tyvek، یک پارچه پلی اتیلن با چگالی بالا (HDPE) است که در طول های مختلف آویزان شده است. اینها که به هم چسبیده اند، شبیه ساختارهای معدنی سیخ دار به نام استالاکتیت هستند که وقتی آب از سقف غار می چکد تشکیل می شوند.

بهترین کاشی کاری در اصفهان

بهترین کاشی کاری در اصفهان sakhtemanpro

شکل 2 کاشی کاری استخر در اصفهان

نصب سقف استالاکتیت و کاشی و سرامیک کاری در اصفهان در کلینیک پوست

Leckie Studio و Tangible Interaction یک نصب معلق برای کلینیک ایجاد می کنند. استودیو لکی به Dezeen گفت: «نصب سقف از نظر جزئیات طراحی و نصب بسیار جاه طلبانه بود. “ما جنبه تجربه را در اولویت قرار دادیم و از رعایت قوانین محلی ساختمان، ایمنی زندگی، HVAC [گرمایش، تهویه و تهویه مطبوع] و عملکرد روشنایی اطمینان حاصل کردیم.” فضای داخلی کلینیک پوست ونکوور توسط استودیو Leckie با دیوارهای مرمری و انباری سفید. اتاق های مشاوره و درمان به سادگی انجام می شود. یک طاقچه باریک روی یکی از دیوارهای پذیرش کلینیک، جایی که کاشی کاری در اصفهان طیف وسیعی از محصولات مراقبت از پوست خود را به نمایش می گذارد، قرار دارد.

یک راهرو قوسی به منطقه مشاوره و سه اتاق درمان منتهی می شود که دارای دیوارهای گچی روشن و مبلمان نرم خاکستری برای تکمیل بقیه طراحی داخلی است. نمای شیشه ای فلوت در AER Skinlab در ونکوور، طراحی شده توسط Leckie Studio. نمای شیشه ای راه راه کلینیک با هدف محافظت از حریم خصوصی بیمار است. استودیو بهترین کاشی کاری در اصفهان پروژه های متعددی را در اطراف زادگاهش ونکوور تکمیل کرده است. اینها شامل حیاط خانه است، یک خانه خانوادگی که فقط شامل ابتدایی ترین فضاهای زندگی است. این استودیو همچنین دفتر ونکوور Slack Technologies – شرکتی که پشت سیستم پیام‌رسانی محل کار Slack قرار دارد – را طراحی کرد که یک انبار سابق را اشغال می‌کند.عکاسی توسط اما پیتر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *