۶ اقدام &اصولی زمان کاشی کاری منزل در اصفهان چیست و کجاست؟

کاشی کار استخر در اصفهان
5 اقدام &مهم کاشی کار استخر در اصفهان زمان چیست؟
14 آگوست 2022
بهترین کاشی و سرامیک اصفهان
9 اقدام *زمان خرید بهترین کاشی و سرامیک اصفهان چیست؟
21 آگوست 2022
Show all

۶ اقدام &اصولی زمان کاشی کاری منزل در اصفهان چیست و کجاست؟

کاشی کاری منزل

کاشی کاری منزل sakhtemanpro

عنوان کاشی کاری منزل
نویسنده Mister.barati
تعداد کلمات 1030 کلمه

 

فهرست مطالب:

اثر آتلیه زبولون پرون عناصری را کاشی کاری منزل ترکیب می کند

ورودی شیشه ای معاصر در موزه تاریخی کاشی کاری در اصفهان

لابی لعاب دار داخل سالن موزه V&A

فضای رویداد ArtReview توسط Sam Jacob Studio

میز آینه‌پوش در لابی موزه V&A کاشی کار استخر در اصفهان

بهترین کاشی کاری در اصفهان به همراه خفن ترین ها

لابی لعاب‌دار داخل موزه V&A کاشی کاری در اصفهان

فهرست تصاویر:

شکل 1 کاشی کاری برای منزل

شکل 2 کاشی کار استخر در اصفهان

اثر آتلیه زبولون پرون عناصری را کاشی کاری منزل ترکیب می کند

کافه کنستانس ساخته آتلیه زبولون کاشی کاری در اصفهان پرون که در لابی ساختمانی که محل برگزاری. Les Grands Ballets Canadiens در مونترال است، باشکوه و عجیب است. این کافه برای خدمت به کسانی است که اجراها را می بینند، اما کافه به خودی خود یک رویداد است. عناصر قدیمی با عناصر سفارشی در فضای 1390 فوت مربعی ترکیب می شوند. میزهای گردویی به اشکال غیرمنتظره در کافه می پیچند و لامپ های رژگونه سفارشی بالا، کاشی کاری منزل دامن های رقصنده را تداعی می کند. الگوهای گل در کنار چرم پاشیده شده است. شیشه‌های اریب‌دار، برنجی، عناصر آینه‌ای و مخملی نیز ظاهر می‌شوند. زبولون پرون، بنیان‌گذار و طراح اصلی، توضیح می‌دهد: «ما یک رویکرد تئاتری را برای ساختن نوعی تماشایی که واقعاً کاملاً واقعی است، اتخاذ کردیم.

از طریق طراحی Atelier Zébulon Perron، کافه به چیزی بیش از یک مکان برای خوردن و نوشیدن تبدیل می شود و به عنوان فضایی برای استراحت، احساس آرامش و لذت بردن از فضا عمل می کند. معمار بریتانیایی سام جیکوب از شیشه‌های آجدار برای ایجاد ورودی معاصر برای موزه تاریخی V&A لندن استفاده کرده و حمام‌های آن را با روکش سرامیکی شکسته‌ای که «کمی منحرف» به نظر می‌رسد، به روز کرده است. این استودیو برای طرح‌های خود از مجموعه موزه ویکتوریا و آلبرت (V&A) استفاده کرد، شیشه‌ای را برای لابی انتخاب کرد تا به کاشی کاری منزل شیشه‌ای موزه و ظروف جاسپر خرد شده برای حمام‌ها.

در این مقاله شکل 1 کاشی کاری منزل را به شما و در شکل 2 کاشی کار استخر در اصفهان میتوانید تصاویری را مشاهده نمائید

ورودی شیشه ای معاصر در موزه تاریخی کاشی کاری در اصفهان

لابی دارای لوله های شیشه ای در سه اندازه می باشد. ساختار ورودی در پاسخ به تناسبات موجود ساختمان طراحی شده است و از سه نوار لوله شیشه ای تشکیل شده است که با لوله هایی به قطر 120 میلی متر در سطح پایین شروع می شود که در سطوح بالایی نازک تر می شوند. استودیو Sam Jacob می‌خواست این طرح، که ورودی از جاده کرامول را مشخص می‌کند، به عنوان پاسخی مدرن به ساختمان موزه‌ای که در فهرست درجه یک قرار دارد، عمل کند. ورودی موزه با لوله های شیشه ای پوشیده شده است

جلوی یک پنجره قوسی بزرگ می نشیند. جیکوب به Dezeen گفت: «ارتفاع کل سازه و نحوه تقسیم آن به سه سطح، پاسخی معاصر به بافت تاریخی است. او افزود: «این به عناصر جدید کمک می‌کند تا حتی با حساسیت طراحی بسیار متفاوت به شیوه‌ای هماهنگ طنین‌انداز شوند. کار با ساختمان‌های تاریخی یک چالش بزرگ است و به این معنی است که درک آنچه واقعاً در آنجا وجود دارد و چرا ممکن است چنین باشد، مهم است.»

کاشی کاری منزل

کاشی کاری منزل sakhtemanpro

شکل 1 کاشی کاری منزل

لابی لعاب دار داخل سالن موزه V&A کاشی کاری منزل

لابی معاصر به عنوان پاسخی به موزه تاریخی طراحی شده است. استفاده از شیشه برای لابی همچنین به ایجاد جلوه‌ای دراماتیک و پویاتر در ورودی کمک کرد و در عین حال به پنجره قوسی بزرگی که بر فضا تسلط دارد اشاره کرد. جیکوب گفت: «لعاب‌های ورودی – به‌ویژه لوله‌های شیشه‌ای – راهی برای حفظ حس شفافیت در ورودی، و همچنین برای به نمایش گذاشتن نحوه انتقال نور به فضا بود». پنجره قوسی با لابی شیشه ای در جلو. استودیو Sam Jacob لابی ورودی جاده کرامول را طراحی کرد. او افزود: «اثر لوله‌ها مانند عدسی‌ها عمل می‌کنند و حرکت افراد از طریق ورودی از نظر بصری متحرک‌تر می‌شود و با تغییر نور روز در طول زمان، جلوه‌های مختلفی ایجاد می‌کند.

 

این همچنین پاسخی است به پنجره قوس‌دار بزرگ بالا، که دارای بافت و رنگ به شیشه است، به طوری که کل ارتفاع داخلی اکنون به روشی مشابه عمل می‌کند.»

فضای رویداد ArtReview توسط Sam Jacob Studio کاشی کاری منزل

خواندن: استودیو Sam Jacob “ابهام و رمز و راز” را به فضای رویدادهای ArtReview اضافه می کند. او افزود: “این شیشه نه برای کیفیت شفافیت بلکه برای اثرات دینامیکی عبور نور که ایجاد می کند استفاده می شود.” جیکوب همچنین درهای کشویی را به لابی اضافه کرد و مجموعه ای از ایستگاه های متحرک را طراحی کرد که برای چک کردن کیف در هنگام ورود استفاده می شود.

میز آینه‌پوش در لابی موزه V&A کاشی کار استخر در اصفهان

یک میز خوش آمدگویی با پشتی آینه ای در لابی قرار دارد. در ورودی موزه، استودیو یک میز خوشامدگویی ساخته شده از لوله های شیشه ای با پشتی آینه ای اضافه کرد که محیط اطراف را منعکس می کند. علاوه بر لابی، معمار حمام ها را نیز به روز کرد. در اینجا، جاکوب از مواد ضایعات جاسپرور خرد شده از کارخانه Stoke-on-Trent استفاده کرد که مجموعه چینی Wedgwood V&A را می سازد.

کاشی کاری منزل این برای ایجاد پانل های دیواری رنگارنگ با خرد کردن 700 کیلوگرم ضایعات سرامیکی آبی، خاکستری، صورتی و سیاه استفاده شد. دیوارهای حمام Terrazzo در موزه V&A لندن. Terrazzo ساخته شده از jasperware تزئین حمام. جیکوب گفت: “Terrazzo ماده ای است که اغلب در این نوع فضاها پیدا می کنید، بنابراین قصد ما این بود که با استفاده از ظروف جاسپر، یک عنصر مادی واقعا غیر معمول را معرفی کنیم.”

او افزود: “این ماده ای است که با تاریخچه V&A و با تاریخ طراحی کاربردی بریتانیا و با یک تجمل خاص طنین انداز می شود.” حتی در حالت تکه تکه شدن، رنگ‌های جاسپر فوراً قابل تشخیص هستند. دیوارهای رنگارنگ حمام با چاپ دیجیتال. دیوارهای حمام دارای چاپ دیجیتال در اندازه واقعی هستند. این طرح همچنین به این منظور بود که بازدیدکنندگان موزه را در مورد استفاده مجدد و نحوه مراقبت ما از اشیا فکر کنند.

کاشی کاری منزل

کاشی کاری منزل sakhtemanpro

شکل 2 کاشی کار استخر در اصفهان

بهترین کاشی کاری در اصفهان به همراه خفن ترین ها

جیکوب گفت: “همچنین کمی انحراف به نظر می رسد – استفاده از سرامیک کاشی کاری منزل های شکسته در موزه ای که در آن اشیا معمولاً با دقت فوق العاده ای مراقبت می شوند.” “اما یک نوع انحراف زیبا – تمام قطعات رنگی یک میدان رنگی خالدار برای دیوارهایی که شما را احاطه کرده اند ایجاد می کنند.” “این یک آزمایش جالب در استفاده مجدد از مواد زائد است، در مورد نحوه مراقبت ما از اشیاء و تاثیری که تولید اشیاء طراحی شده بر جهان دارد.” ورودی جلوی موزه V&A لندن. موزه V&A در ساختمانی در فهرست درجه یک قرار دارد.

دیوارهای حمام با چاپ های دیجیتالی در اندازه واقعی تزئین شده اند که چهره های مجموعه V&A و همچنین مناظر مناظر را به نمایش می گذارد. برای جیکوب، طراحی برای V&A به معنای “کار در سایه افرادی” مانند طراح بریتانیایی ویلیام موریس بود، سابقه ای که او را وادار کرد به این فکر کند که چه واکنشی مشابه با طراحی دارد.

ما سعی کردیم نسخه‌ای معاصر از همان روح هنرهای کاربردی را برای کمک به تبدیل برخی از کاربردی‌ترین فضاهای موزه به مکان‌های لذت‌بخش، مکان‌هایی برای تعامل با مجموعه به روش‌های مختلف، و قابل دسترس‌تر کردن و جذاب‌تر ساختن آن ارائه کنیم. تجربه،” او گفت.

لابی لعاب‌دار داخل موزه V&A کاشی کاری منزل در اصفهان

کاشی کاری منزل ورودی شیشه ای نور را به داخل می دهد. دیگر پروژه‌های اخیر استودیو سام جاکوب شامل یک دفتر، بار و فضای رویداد برای مجله ArtReview در لندن و یک پناهگاه نوسنگی در بندر شنژن است. عکاسی توسط تیموتی سوار انجام شده است. ما در ساختمان پرو به شما کمک میکنیم که بهترین خدمات طراحی داخلی در اصفهان را دریافت کنید. تیم های ما در تمامی زمینه های کاشی کاری در اصفهان و یا لوله کشی ساختمان در اصفهان را برای شما انجام میدهند. ما با تیمی بسیار عظیم و قدرتمند در خدمت شما هستیم تا بتوانیم بهترین ها را به شما ارائه دهیم. پس با ما همراه باشید تا بتوانیم به نقطه های بزرگ دست پیدا کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *