3 نمونه &از کاشی کاری در اصفهان هایی که ما به شما ارائه میدهیم؟

بهترین کاشی کار در اصفهان
3 پروژه بهترین کاشی کار در اصفهان که شما باید به آن $توجه کنید؟
10 جولای 2022
Show all

3 نمونه &از کاشی کاری در اصفهان هایی که ما به شما ارائه میدهیم؟

کاشی کاری در اصفهان

کاشی کاری در اصفهان sakhtemanpro

عنوان همه چیز راجع به کاشی کاری
نویسنده Mister.barati
تعداد کلمات 1101 کلمه

 

فهرست مطالب:

طراحی داخلی و کاشی کاری اصفهان با ساختمان پرو

بهترین کاشی کار استخر در اصفهان کیست و چه میکند؟

بهترین کاشی کار دیوار اصفهان را از ما بخواهید!

کار کاشی کاری استخر در اصفهان رو با ما تجربه کنید؟

بهترین کاشی کاری دراصفهان توسط متخصصین ما انجام میشود؟

فهرست تصاویر:

شکل 1 کاشی کاری خوب در اصفهان

شکل 2 کاشی کاری استخر در اصفهان

طراحی داخلی و کاشی کاری در اصفهان با ساختمان پرو

در 2 نوامبر 1993، آتش‌سوزی قدیمی توپانگا در شمال شرقی مالیبو، کالیفرنیا کاشی کاری در اصفهان رخ داد و به 20000 هکتار از زمین‌های اطراف آسیب رساند و 3 نفر را کشت و تقریباً 388 سازه از جمله توپانگا بسیاری از خانه‌ها در امتداد را کاهش داد. این حادثه باعث شد ارزش ملک در در اواخر دهه 1990 به شدت کاهش یابد و جو دی (AIA)، و نینا هاچیگیان را برای زوج جوانی که عاشق محیط ساحلی هستند، مقرون به صرفه کرد. دی، مدیر شرکت مستقر در لس آنجلس، گفت: «زمانی که ما آن را دریافت کردیم، فروش بسیار زیادی داشت.» پس از تقریباً یک دهه برنامه ریزی، مجوز و طراحی، دیگان دی در سال 2008 شروع به کار بر روی سایت کرد. پروژه ای به مساحت 2250 فوت مربع، دو خوابه و خانه تک خانواده ای که در زمین ساخته شده بود، که به تدریج شروع به کار کرد در حالی که دی، هاچیگیان و خانواده در حال رشد آنها می توانستند هزینه ها و تدارکات مورد نیاز را تامین کنند. اکنون، 14 سال بعد، خانه تقریباً تکمیل شده 4/Way تجسم فیزیکی یک گفتگوی در حال تکامل پیرامون اخلاقیات مدیریت عقب نشینی و ساخت و ساز در زمین است، که یک بار سوخته و احتمالاً دوباره خواهد سوخت.

در شکل 1 کاشی کاری در اصفهان شکل 2 کاشی کاری استخر در اصفهان میتوانید تمامی اطلاعاتی که نیاز دارید را بدست آورید.

بهترین کاشی کار استخر در اصفهان کیست و چه میکند؟

هنگامی که دی و هاچیگیان برای اولین بار زمین را در اواخر کاشی کاری در اصفهان  دهه 90 خریدند، بسیاری از مکالمات آمریکایی ها در مورد آتش سوزی های کالیفرنیا – و دست انسان از نظر فراوانی و شدت فزاینده آنها – متفاوت بود. دی به یاد می‌آورد: «بخشی از چیزی که ما در مورد آن فکر می‌کردیم این بود که [توپانگا] در سال 93 سوخت، بنابراین احتمالاً دیگر نمی‌سوزد. “در نگاه به گذشته، این یک دیدگاه بسیار ساده لوحانه بود. ما به آرامی متوجه شدیم که [تهدید آتش] می تواند در مقطعی در آینده برای ما یک مسئله باشد.”

دیگان دی این آگاهی را در تمام عناصر طراحی 4از طریق چهار استراتژی چرخشی که الهام‌بخش نام پروژه بودند، ایجاد کرد. اولین چرخش یک چرخش مسطح تقریباً 18 درجه از جهت اصلی شمال به جنوب به جنوب شرقی به سمت نمای خلیج سانتا مونیکا است. چرخش دوم شامل یک پیکربندی خرپایی است که به خانه یک پاکت زاویه‌دار می‌دهد که خانه را به روی مناظر باز می‌کند و در عین حال آنچه روز آن را «پتوی آتش چند وجهی برای خانه» می‌نامد فراهم می‌کند. سومین نقطه چرخش به کانکس اشاره می کند – عنصر طراحی که برای کمک به آتش نشانان درخواست کرده است – که شیب 90 درجه دارد و به عنوان کاشی کاری در اصفهان صفحه نمایش فیلم دو برابر می شود؛ دی توضیح داد که چهارم به چرخش سطح قانون داخلی اشاره دارد که کابینت های جزئی بزرگ را کنترل می کند و انتقال بین طبقات

کاشی کاری در اصفهان

کاشی کاری در اصفهان sakhtemanpro

شکل 1 کاشی کاری در اصفهان

بهترین کاشی کار دیوار اصفهان را از ما بخواهید!

آمادگی در برابر بلایا همچنین باعث انتخاب مواد و موقعیت‌یابی پروژه می‌شود. دیوارهای حائل بتنی ریخته شده، خرپاهایی را که با درزهای ایستاده پوشانده شده اند، حمایت می کنند که به طور موثر کاشی کاری در اصفهان  حجم های خارجی مقاوم در برابر آتش و زنگ زدگی است. دی توضیح می دهد: “کاری که ما در تلاشیم انجام دهیم این است که آن را به گونه ای تنظیم کنیم که خود خانه و هرکسی که در حفاظت از آن نقش دارد، به خوبی از آن استفاده کند.” 4 بر روی یک خط الراس شیب دار در ملک زیر همسایگان سربالایی خود قرار دارد و سازه را به عنوان اولین خط آتش برای جامعه قرار می دهد. دی گفت: «بسیاری از دلایل این خانه به این ایده مربوط می شود که ما در حال حاضر یک پاسگاه هستیم. اگر بتوانید از اموال ما دفاع کنید، از پنج خانه در این خیابان دفاع می کنید.

کار کاشی کاری در اصفهان رو با ما تجربه کنید؟

این خانه همچنین تصویری منحصر به فرد و تقریباً باستان شناسی از تکامل و علایق معمار ارائه می دهد. در حالی که این پروژه شامل حرکات طراحی است که دای لزوماً دوباره آنها را انجام نخواهد داد – به ویژه مقداری فولاد و بتن اکسپوز – مدولار است و توسط یک شبکه سفت و سخت 8 فوتی برگرفته از ابعاد تخته سه لا توس 8×4 موجود در داخل پروژه اداره می شود. دی گفت: خانه “مثل یک مبلمان بزرگ است.” فضای آشپزخانه و کاشی کاری در اصفهان ناهار خوری به یک گودال مکالمه می ریزد که توسط تیرهای بزرگ به شکل وافل تعریف شده است، و حمام طبقه پایین شامل توالت زندان و واحد ترکیبی سینک است که به تحقیقات دی در معماری سیستم زندان اشاره دارد.

بهترین کاشی کاری در اصفهان توسط متخصصین ما انجام میشود؟

دی گفت، امروز، خانه 4/ “تقریبا تمام شده است”. ، طراح در ، گفت که برخی از کارهای تکمیلی در محوطه سازی هنوز در جای خود هستند، اما این پروژه بسیار “در زمینه محیط خود” است. «این امر در محیط اطراف صدق می‌کند.» دی اغلب به این فکر می‌کند که اگر آن محیط‌ها دوباره بسوزند چه اتفاقی می‌افتد، امیدوار است که خانه طبق طراحی کار کند و «افرادی که از آن محافظت می‌کنند به خطر نیفتد». هر چه بیشتر در مورد آن فکر می کرد، در مورد بازسازی شکاک تر می شد. در این صورت، پوسته‌های بتنی و راینزینک باقی می‌مانند و در نهایت به یکی دیگر از آثار باستان‌شناسی تبدیل می‌شوند.

کاشی کاری در اصفهان

کاشی کاری در اصفهان sakhtemanpro

شکل 2 کاشی کاری استخر در اصفهان

قیمت کاشی کاری را در ساختمان پرو با بهترین میزان تجربه کنید

  • اعتبارات پروژه
  • پروژه: ، کالیفرنیا کاشی کاری در اصفهان
  • مشتری/مالک: جو دی و نینا هاچیگیان
  • معماران: لس آنجلس. جو دی، ، یو اوشیما، تایو واتانابه، سونالی پاتل، بانی تامسون، مارک لیون، فلیسیا مارتین، جاکوب تکمن، تان جا وارنر، اوا فرناندز-ویلگاس، میشل پل تونی، نوئل ویلیامز
  • طراح داخلی: دیگان دیزاین
  • مهندس سازه: مهندسی سازه گوردون ال پولون
  • مهندس عمران: سام سامارا
  • مدیر ساخت و ساز: کریس رایلی
  • پیمانکار عمومی: کنت اسنایدر ساخت و ساز
  • چشم انداز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *