9 اقدام *زمان خرید بهترین کاشی و سرامیک اصفهان چیست؟

کاشی کاری منزل
۶ اقدام &اصولی زمان کاشی کاری منزل در اصفهان چیست و کجاست؟
16 آگوست 2022
کاشی کار دیوار اصفهان
4 مورد زمان $استخدام کاشی کار دیوار اصفهان ساختمان پرو؟
23 آگوست 2022
Show all

9 اقدام *زمان خرید بهترین کاشی و سرامیک اصفهان چیست؟

بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

بهترین کاشی و سرامیک اصفهان sakhtemanpro

عنوان بهترین کاشی و سرامیک اصفهان
نویسنده Mister.barati
تعداد کلمات 1856 کلمه

فهرست مطالب:

5 مورد یک هتل بوتیک در مالیبو کاشی کاری منزل در اصفهان!

بهترین دوست من در طول همه گیری همه بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

کاشی و سرامیک خوب به همراه شرکت طراحی داخلی در اصفهان؟

Malibu دقیقاً روبروی اسکله مالیبو واقع شده است

رسیدن به Zihuatanejo از لس آنجلس تا لوله کشی ساختمان در اصفهان

هتل آمولتو، اقامتی بسیار شیک بهترین کاشی کار و معمار اصفهان

استخرهای غواصی همیشه بسیار جذاب سرامیک کاری و کاشی کاری منزل

فهرست تصاویر:

شکل 1 کاشی کاری منزل

شکل 2 بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

 

5 مورد یک هتل بوتیک در مالیبو کاشی کاری در اصفهان!

از زمانی که چهار سال پیش با هیاهوی زیادی افتتاح شد، می خواستم از Surfrider، یک هتل بوتیک در مالیبو دیدن کنم. نکته درباره لس آنجلس این است که اگر در ایست‌ساید زندگی می‌کنید، رفتن به ساحل می‌تواند مانند یک پیاده‌گردی باشد. شما نه تنها با ترافیک مبارزه می کنید، بلکه برای پارکینگ هم می جنگید (یا هزینه زیادی می پردازید). بهترین کاشی و سرامیک اصفهان و سپس مشکل دستشویی های عمومی وجود دارد. آنها دقیقاً شیک نیستند. بنابراین واقعاً بهترین راه برای بازدید از ساحل حتی زمانی که در لس آنجلس زندگی می کنید این است که شب بمانید. شما قرار است هزینه آن را بپردازید، اما ارزش این را دارد که هر از چند گاهی هدر بدهید.

ساحل Surfrider در دهه‌های 50 و 60 دوران اوج خود را پشت سر گذاشت که به عنوان دوران طلایی موج‌سواری در نظر گرفته می‌شد و الهام‌بخش Gidget محبوب بود که در نهایت مالیبو را به مکان محبوب امروزی تبدیل کرد. حتی در حال حاضر، هتل های بزرگ محدود هستند، اما بازسازی Surfrider یک خانه ساحلی کالیفرنیایی را زنده کرد که احساسی مجلل و در عین حال صمیمی دارد.

بهترین دوست من در طول همه گیری همه بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

بهترین دوست من در طول همه گیری همه گیر از لس آنجلس به نیویورک نقل مکان کرد، بنابراین وقتی برای یک بازدید آخر هفته به آنجا آمد، تصمیم گرفتیم با آن مانند اقامتگاهی رفتار کنیم که بیشتر شبیه یک فرار است.

من شما را در پشت بام خصوصی ملاقات خواهم کرد. این Surfrider Malibu است و اقامت شیک بعدی من است. چیزی که دوست داشتم: موقعیت مکانی، با وجود اینکه در آن سوی خیابان از اقیانوس قرار داشت، هنوز برای رسیدن به شن‌ها بسیار راحت بود. من دکور کالیفرنیا را دوست داشتم – به نظر جنی کین بسیار می رسد، مثل اینکه می خواهید در حالی که قهوه خود را با دو دست گرفته اید، در یک ژاکت نخی بخوابید. پشت بام شگفت انگیز بود، اما بیشتر در یک دقیقه.

Suite Dreams: من و دوستم هر کدام اتاق خود را رزرو کردیم (می‌دانید که پیر شده‌اید…) و در فصل شلوغ ارزان نیستند (اتاق من 800 دلار در شب بود، دوستم بیشتر پرداخت کرد). در حالی که شما تمایل دارید سوئیت‌های Ocean View آنها را فقط در عکس‌های مطبوعاتی ببینید، اتاق من در سطح زمین مشرف به پارکینگ بود (همه چیز دیگر رزرو شده بود). تلاشی برای پنهان کردن خودروها تا حد امکان با گیاهان. ما لباس‌های چتر نجات و محصولات Grown Alchemist داشتیم و ملحفه‌ها لوکس بودند. داشتن نتفلیکس (و مجبور نبودن به حساب کاربری خود وارد شوم) به نظر یک امتیاز به نظر می رسد. اگر دیو با من بود، کوچک به نظر می رسید، اما به تنهایی، اندازه عالی بود.

کاشی و سرامیک خوب به همراه شرکت طراحی داخلی در اصفهان؟

چیزی که باید بدانید: من قطعاً یک اتاق دور از خانه داری درخواست می کنم. کمدهای نظافت خانه و چرخ دستی‌ها همیشه باز بودند و راهروها را مسدود می‌کردند، که باعث می‌شد احساس کنیم پشت صحنه بهترین کاشی و سرامیک اصفهان چیزهای زیادی می‌بینیم. وقتی این قیمت ها را می پردازید، این یک جزئیات اضافی است که اهمیت دارد.

Cool Factor: پشت بام خصوصی (به معنی فقط برای مهمانان هتل) دلیل کافی برای رزرو این هتل است. وقتی در ساحل نبودیم، روی پشت بام بودیم. آنها صبحانه، ناهار و شام را سرو کردند که فوق العاده بود. کارکنان فوق‌العاده مهربان بودند – به ما اجازه دادند بیش از دو مهمان خارجی در هر اتاق دعوت کنیم، زیرا آن شب آهسته بودند.

شات قهرمان: روی پشت بام هنگام غروب آفتاب، یک کوکتل در دست دارید. نکته پاداش: آنها فعالیت های زیادی دارند که می توانید رزرو کنید (حمام صدا، هر کسی؟!). من به شدت یوگای ساحلی و پیک نیک ساحلی را توصیه می کنم (عکس های زیر را ببینید!).

بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

بهترین کاشی و سرامیک اصفهان sakhtemanpro

شکل 1 کاشی کاری منزل

Malibu دقیقاً روبروی اسکله مالیبو واقع شده است

Surfrider Malibu دقیقاً روبروی اسکله مالیبو واقع شده است. مزرعه مالیبو مکانی عالی برای برانچ یا کوکتل است. One Gun Ranch را برای انتخاب محصولات sakhtemanpro که سال ها پیش در سفر به لندن کشف کردم را از دست ندهید.

Amuleto، یک هتل لوکس بوتیک در Zihuatanej آیا به قیمت سفر تابستان امسال دقت کرده اید؟! ظالمانه است ما برنامه‌ریزی سفر به ایتالیا را آغاز کرده بودیم، اما لذت بردن از چیزی سخت است، وقتی می‌توانید در مورد آن فکر کنید که چقدر بین پروازها و هتل‌ها احساس ناراحتی می‌کنید. بنابراین، من مأموریتی را آغاز کردم تا تعطیلات بهترین کاشی و سرامیک اصفهان آخر هفته را از لس آنجلس پیدا کنم تا هوس سرگردانی و ذائقه گران قیمتم را برآورده کنم، بدون اینکه پولی را شکست دهم. من اولین بار در مورد هتل آمولتو از دوست روزنامه نگار مسافرتی ام، سامانتا بروکس، یاد گرفتم. او وقت خود را صرف دیدن برخی از خیره کننده ترین خواص موجود می کند. وقتی او به من گفت این یک جواهر پنهان و بهترین هتل در Zihuatanejo است، همان روز بدون تردید آن را رزرو کردم.

رسیدن به Zihuatanejo از لس آنجلس تا لوله کشی ساختمان در اصفهان

Zihuantanejo یک پرواز سه ساعت و نیم از LAX بدون توقف است. کاشی کاری در اصفهان هتل آمولتو تا فرودگاه 22 دقیقه با ماشین فاصله دارد. من خدمات ماشین را از قبل از طریق هتلمان ترتیب دادم تا در قسمت امن باشم. تاکسی ها به راحتی در دسترس هستند، اما هتل ما نسبت به افرادی که ادعا می کنند سواری رایگان به هتل می دهند و می گویند که با هتل کار می کنند (این کار را نمی کنند) هشدار داد. تصمیم گرفتم که نمی‌خواهم ریسک داشتن یک موقعیت «گرفته‌شده» را بپذیرم. علاوه بر این، هزینه رفت و برگشت ماشین شخصی 2500 پزو یا 123.00 دلار = ارزش آن را داشت.

محل اقامت در Zihuatanejo اکثر افرادی که من می شناسم و به زیهواتانجو رفته اند در تامپسون ماندند. این در سطح دریا واقع شده است، در حالی که Amuleto و Casa Que Canta (گزینه محبوب دیگر) در بالا قرار دارند. Casa Que Canta رزرو شد، بنابراین انتخاب ما را آسان کرد. در حالی که من Casa Que Canta را برای شام یک شب توصیه می کنم (برای عکس ها به پایین بروید)، من احساس خلوت و منحصر به فرد Amuleto را ترجیح می دهم. برای ما سه شب بهترین زمان بود.

هتل آمولتو، اقامتی بسیار شیک بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

چیزی که دوست داشتم: این هتل بوتیک با تنها شش اتاق، به جای هتل، شبیه ویلای شخصی شما با پرسنل کامل است. این به طور مستقل متعلق به زوجی است که در شهر زندگی می کنند و هر جزئیات شخصی به نظر می رسد. اگرچه اسپا وجود ندارد، اما می توانید با 50 دلار (دلار آمریکا) یک ماساژ در اتاق رزرو کنید. به شدت توصیه می شود!

چیزی که باید بدانید: همه حمام‌های این هتل «هوای آزاد» هستند، به‌جز اتاق شماره 6 (دوش بیرون است، اما توالت و روشویی داخل هستند). برخلاف هتل مجلل ما در تولوم، شما می توانید دستمال توالت را در توالت بشویید، وای! این هتل فقط برای بزرگسالان است – چیزی که چند نفر از دوستان در اینستاگرام درباره آن پرسیدند.

سوئیت دریمز: ما اتاقمان معمار خوب در اصفهان را دوست داشتیم

سوئیت دریمز: ما اتاقمان را دوست داشتیم، که در زیر خواهید دید و پس از بازدید از اتاق شماره 3 و اتاق شماره 6، با هر یک از آنها خوشحال خواهم شد. اگر واقعاً حمام داخلی می‌خواهید، اتاق شماره 6 را رزرو کنید. بهترین کاشی و سرامیک اصفهان هر شب هنگام سرویس نوبت دهی، به گلبرگ های گل رز برمی گشتیم که روی تخت بسیار راحت خود به روش های جدیدی پیکربندی شده بودند.

جرعه‌های شیک: مارگاریتاها بهترین‌هایی بودند که ما در هر جایی خورده‌ایم، اما ما سرویچه را دوست نداشتیم، که فهمیدیم سبکی است که در Zihuatanejo سرو می‌کنند. برخلاف آنچه در لس آنجلس و سایر نقاط مکزیک به آن عادت کرده ایم، (حداقل پخته به نظر می رسید) در سس بسیار سنگینی پخته می شود. تمام وعده های غذایی دیگر در هتل سرو می شود، از جمله یک شام 3 غذای هر شب که بسیار خوب بود. فقط یک بار برای شام از هتل خارج شدیم.

بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

بهترین کاشی و سرامیک اصفهان sakhtemanpro

شکل 2 بهترین کاشی و سرامیک اصفهان

شات قهرمان: در مقابل کاشی کاری استخر در اصفهان بی نهایت زاویه

فاکتور جالب: هتل در بالاتر از سطح دریا واقع شده است، بنابراین مناظر استخر بی‌نهایت با هزاران قایق در پایین، نفس‌گیر است. می‌توانید یک تور تمام روز با قایق انجام دهید، که ما تصمیم گرفتیم اگر با دوستان به عقب برگردیم، انجام آن بسیار سرگرم‌کننده خواهد بود. بهترین کاشی و سرامیک اصفهان را با ساختمان پرو تجربه کنید.

ما در اتاق شماره 5 در تصویر بالا ماندیم. حمام ما هوای آزاد بود که روزها آن را دوست داشتم، اما شب ها آن را دوست نداشتم. حتی با وجود اینکه احساس امنیت و خلوت می کرد، چیزی در مورد اینکه مجبور بودم در نیمه های شب برای رفتن به حمام بیرون بروم وجود داشت که برای من کمی ترسناک بود. خوشبختانه هیچ اشکالی نداشتیم. ما یک مارمولک کوچک داشتیم که اصلاً مرا آزار نمی داد. در بالا حمام هوای آزاد در اتاق شماره 3 است. در طول روز، شما می توانید تمام درهای اتاق خواب خود را نیز با اسلاید باز کنید، اما در شب آنها بسته و قفل می شوند.

استخرهای غواصی همیشه بسیار جذاب سرامیک کاری و کاشی کاری منزل

به نظر می رسند، اینطور نیست؟ اما چرا همیشه از آب قطب شمال پر می شوند؟! شب دوم برای شام با تاکسی به کازا کوئه کانتا رفتیم. در حالی که Zihuatanejo توسط فیلم “The Shawshank Redemption” روی نقشه قرار گرفت، این هتل خاص با فیلم “When a Man Loves a Woman” معروف شد. در حالی که شام ​​ما دوست‌داشتنی بود، و قطعا آن را توصیه می‌کنم، Zihuatanejo صحنه آشپزی پر رونقی که تولوم دارد را ندارد. کاشی کاری در اصفهان با بهترین معماران قابل پیاده سازی میباشد. ما با امتحان نکردن سایر نقاط محلی این احساس را نداشتیم که چیزی را از دست داده ایم – به جز اینکه شاید با یک انگل به خانه برگردیم (من در آخرین سفرمان به کابو). (دیو هنوز بعد از اینکه از این سفر به خانه برگشتیم، برای حدود یک هفته یا بیشتر احساس خوبی نداشت، بنابراین همچنان مراقب آب باشید.)

شما باید حداقل یک ساعت قبل از غروب آفتاب بهترین کاشی و سرامیک اصفهان به Casa Que Canta برسید تا بتوانید عکس بگیرید و از قایق هایی که به ساحل می آیند لذت ببرید. اگر درست زمان‌بندی کنید، خورشید درست با رسیدن غذای شما غروب می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *